Locabet Sms İptali Sebepleri Nelerdir?

Locabet sms iptali belirli zamanlarda platform formlarına gelen isteklerden biridir. Öncelikle neden sms gönderildiği sorusuna bakarsak daha önce de bahsettiğimiz gibi bu tarz online ve yabancı fonlu bahis sitelerinin Türkiye’de kaçak olarak adlandırılmadı ve oldukça zor şekilde hizmet vermesidir. Yaşadığı bürokratik zorlukların yanı sıra bir de yeni kullanıcılara erişim problemi de doğunca oldukça zorlanmakta olan platform yeni kullanıcılara erişebilme yöntemini sms göndermek olarak bulmuştur Sms olarak belirlenmesinin sebebi de sosyal medya hesaplarının da aynı şekilde yasa dışı olarak incelenip kapatılmasıdır. Kendi var olan kullanıcılarına bilgilendirme amaçlı yeni kullanıcılarında a siteyi tanıtma amaçlı smsler atılabilir. Fakat bazı durumlarda kullanıcılar smslerden şikayetçi olabilirler ve siteyi haberdar ettiklerinde sms gönderimleri iptal edilmiş olur.

Locabet Sms İptali Nasıl Yapılır?

Locabet sms iptali işlemi yapabilmek için yapmanız ve takip etmeniz gereken adımlar oldukça basittir. Yapmanız gereken ilk şey eğer siteye üyeyseniz canlı destek ekibiyle iletişime geçmek ve sms iptali talebinizi dile getirmektir. Bu isteğinizi dile getirdiğinizde canlı destek ekibi sms gönderme listesinden isminizi siler ve size sms gitmez. Locabet sunduğu hizmetlerin yanı sıra sunduğu destek hizmetleri ile de rakiplerinden farkını ortaya koymaktadır. Locabet ile asla kendinizi zorunda veya rahatsız edici boyutlarda bildirimler almayacağınız gibi dilediğiniz anda da bu hizmetten yararlanmayı bırakabilirsiniz.

Locabet Sms İptali İçin Canlı Destek

Locabet sms iptali işlemini gerçekleştirebilmeniz için yapmanız gereken tek şey destek ekibine bu durumdan rahatsız onduğunuzu ve sms almak istemediğinizi bekitmektir. Bundan sonraki adımda ise sizden rahatsız olduğunuz ve kayıttan silinmesini istediğiniz numaranın ne olduğunuzu belirtmenizi isteyeceklerdir. Bu adımı da tamamladığınızda artık sistemden numaranız silinmiş ve sms almıyor olursunuz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir