Artemisbet Banka Havalesi Yöntemi Güvenilir Mi?

Artemisbet banka havalesi ödeme yöntemi ile kullanıcılara çok kolaylıklar sağlanmıştır. Özellikle genel kullanıcı kitlesinin en aşina olduğu ödeme yöntemlerinden olan banka havale yöntemi ile işiniz oldukça kolaylaşmıştır. Banka havale yöntemini kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey herhangi bir bankadan bir hesaba sahip olmanızdır. Türkiye’de kullanılan bankaların tamamı Artemisbet platformu içerisinde geçerlidir.  Bu sebeple bankanızın internet sitesinden veya mobil uygulamasından güncel iban numarasına para aktarımı yapabilirsiniz. Yaptığınız ücret kadar bakiye de hesabınıza yüklenir. Bu işlem yaklaşık en fazla 5 dk sürmektedir. Eğer ki bu sürede hesabınıza para yüklenmemiş olursa canlı destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Artemisbet Banka Havalesi Ne Zaman Yapılabilir?

Artemisbet banka havalesi yatırım işleminin zamanı iki farklı işlem için belirlenmiştir. Bu işlemler banka havalesi ve EFT yöntemidir. Banka havalesi yaparken işlemi günün her saati yapılabilir ve aynı şekilde her gün hafta sonu da dahil yapılabilmektedir. Fakat EFT işlemi bankalar arası bir işlem olduğu için yalnızca bankaların açık olduğu zamanlarda ve hafa içi mesai saatleri olarak tanımlanmış zamanlarda yapılmaktadır. Bu zamanlarda da işlem yine yaklaşık 5 dk sürer ve işlem ücreti talep edilmez. Bu sayede Artemisbet kullanıcılarına hem istedikleri bankadan hem de istedikleri zaman işlem yapabilme opsiyonunu sunmuş olur. Yaşadığınız herhangi bir sorunda direkt olarak Artemisbet canlı destek veya mail adresinden ulaşım sağlayabilir ve probleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Artemisbet Banka Havalesi Canlı Destek

Artemisbet banka havalesi canlı destek konularına dâhildir. Yani sitenin banka ödeme opsiyonunda yaşadığınız herhangi bir problemde canlı destek ekibine ulaşabilir ve sorununuzu anlatabilirsiniz. Sorununuzu alanında uzman bir ekip olan canlı destek ekibi hızlıca çözer ve size en hızlı hizmeti sağlamış olur.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir